Evona rouška, 100% bavlna, unisex, dvouvrstvá

VÝPRODEJ 2x více kufříků
Značka: Evona
59 Kč 69 Kč od 59 Kč 49 Kč bez DPH 57 Kč bez DPH od 49 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Vybavte se českou 2 vrstvou bavlněnou rouškou, která je díky kvalitnímu materiálu velice příjemná, jak na dotek, tak pro pohodlné dýchání. Vyrobeno ze 100% bavlny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evona rouška, 100% bavlna, unisex

evona-rouska-s-gumickou-100-bavlna--unisexV reakci na globální pandemii jsme i my museli přistoupit k prodeji kvalitních bavlněných roušek. Sáhli jsme po ověřené kvalitě v podobě české výroby od společnosti Evona, a.s. Vyrábí kvalitní roušky se 100% bavlny, co mnoho našich zákazníků dlouhodobě oceňuje.

Rouška je vyrobena ze 100% bavlny, a navíc je 2 vrstvá, což ještě zvyšuje její účinnost. Pro pohodlné nošení jsme zvolili roušku s gumičkami. Zapomeňte na neustále zavazování a rozvazování.

Roušku je možno opakovaně prát a vyvářet. Díky praní na 90 stupňů totiž docílíte maximální sterilizaci. Roušku tak můžete používat i opakovaně.

100% bavlna

Rouška na obličej byla vyrobena z bavlněného materiálu šetrného k pokožce, který je zároveň prodyšný a pohodlně se nosí. Je ideální i pro každodenní použití.

Univerzální velikost

Velikost bavlněné roušky s gumičkou je univerzální pro muže i ženy. Je vysoce elastická, a tak bezpečně zakryje váš nos, ústa i obličej. Je velmi pohodlná a prodyšná, což oceníte i během teplejších dní.

Zdraví na prvním místě

Díky této roušce můžete zvýšit ochranu před prachem, znečištěním, pylem, alergiemi, smogem, výpary z vozidel, ale také dalších virů nebezpečných pro vaše zdraví.

Maximální ochrana

Rouška ze 100% bavlny využívá měkkou a pružnou látku, která pomáhá lepšímu přilnutí na obličej, snižuje mezery mezi vnějším prostředím a obličejem a zároveň blokuje vniknutí prachu do dýchacích cest. Rouška je vyrobena z dvouvrstvé bavlny, ale i tak nijak nestěžuje dýchaní. Ba naopak, její prodyšnost, jako i absorpce potu je zachovaná na nejvyšší možné úrovni.

Opakované použití

Bavlněná rouška je předurčena k opakovanému nošení. Stačí ji po použití vydezinfikovat například vypráním na 90 stupňů nebo vyvařením. Následně tak můžete použít roušku i několikrát.

Návod k použití

  1. Masku přiložte k obličeji tak, aby dokonale kopírovala její obrysy.
  2. Upravte boční strany i gumičku na obou stranách tak, abyste si zajistili pohodlného nošení roušky za každých okolností.
  3. Upravte polohu nosní částí roušky tak, abyste zabránili samovolnému vniknutí látek z vnějšího prostředí.

Roušky nelze z hygienických důvodů vrátit ani vyměnit!

Pokyny k praní

  1. Vložte bavlněnou roušku do pračky nebo do hrnce, ve kterém budete roušku vařit.
  2. Roušku neperte společně s oblečením, nečistěte ji chemicky, nežehlete, ani nebělte.
  3. Roušku nechte po vypraní bezpečně vyschnout a následně použijte.
  4. Roušku se doporučuje prát alespoň jednou denně.