Evona rouška, 100% bavlna, unisex, dvouvrstvá

VÝPRODEJ 2x více kufříků
Značka: Evona
59 Kč 69 Kč od 59 Kč –20 % –31 % až –31 %
evona rouska s gumickou 100 bavlna unisex
59 Kč 69 Kč od 59 Kč –20 % –31 % až –31 % 47 Kč 39 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Vybavte se českou 2 vrstvou bavlněnou rouškou, která je díky kvalitnímu materiálu velice příjemná, jak na dotek, tak pro pohodlné dýchání. Vyrobeno ze 100% bavlny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evona rouška, 100% bavlna, unisex

evona-rouska-s-gumickou-100-bavlna--unisexV reakci na globální pandemii jsme i my museli přistoupit k prodeji kvalitních bavlněných roušek. Sáhli jsme po ověřené kvalitě v podobě české výroby od společnosti Evona, a.s. Vyrábí kvalitní roušky se 100% bavlny, co mnoho našich zákazníků dlouhodobě oceňuje.

Rouška je vyrobena ze 100% bavlny, a navíc je 2 vrstvá, což ještě zvyšuje její účinnost. Pro pohodlné nošení jsme zvolili roušku s gumičkami. Zapomeňte na neustále zavazování a rozvazování.

Roušku je možno opakovaně prát a vyvářet. Díky praní na 90 stupňů totiž docílíte maximální sterilizaci. Roušku tak můžete používat i opakovaně.

100% bavlna

Rouška na obličej byla vyrobena z bavlněného materiálu šetrného k pokožce, který je zároveň prodyšný a pohodlně se nosí. Je ideální i pro každodenní použití.

Univerzální velikost

Velikost bavlněné roušky s gumičkou je univerzální pro muže i ženy. Je vysoce elastická, a tak bezpečně zakryje váš nos, ústa i obličej. Je velmi pohodlná a prodyšná, což oceníte i během teplejších dní.

Zdraví na prvním místě

Díky této roušce můžete zvýšit ochranu před prachem, znečištěním, pylem, alergiemi, smogem, výpary z vozidel, ale také dalších virů nebezpečných pro vaše zdraví.

Maximální ochrana

Rouška ze 100% bavlny využívá měkkou a pružnou látku, která pomáhá lepšímu přilnutí na obličej, snižuje mezery mezi vnějším prostředím a obličejem a zároveň blokuje vniknutí prachu do dýchacích cest. Rouška je vyrobena z dvouvrstvé bavlny, ale i tak nijak nestěžuje dýchaní. Ba naopak, její prodyšnost, jako i absorpce potu je zachovaná na nejvyšší možné úrovni.

Opakované použití

Bavlněná rouška je předurčena k opakovanému nošení. Stačí ji po použití vydezinfikovat například vypráním na 90 stupňů nebo vyvařením. Následně tak můžete použít roušku i několikrát.

Návod k použití

  1. Masku přiložte k obličeji tak, aby dokonale kopírovala její obrysy.
  2. Upravte boční strany i gumičku na obou stranách tak, abyste si zajistili pohodlného nošení roušky za každých okolností.
  3. Upravte polohu nosní částí roušky tak, abyste zabránili samovolnému vniknutí látek z vnějšího prostředí.

Roušky nelze z hygienických důvodů vrátit ani vyměnit!

Pokyny k praní

  1. Vložte bavlněnou roušku do pračky nebo do hrnce, ve kterém budete roušku vařit.
  2. Roušku neperte společně s oblečením, nečistěte ji chemicky, nežehlete, ani nebělte.
  3. Roušku nechte po vypraní bezpečně vyschnout a následně použijte.
  4. Roušku se doporučuje prát alespoň jednou denně.