Yibaidu černý respirátor FFP2 / KN95, s certifikací

VÝPRODEJ 2x více kufříků
13 Kč 310 Kč od 13 Kč –23 % –9 % až –23 %
yibaidu respirator ffp2 cerny s certifikaci
13 Kč 310 Kč od 13 Kč –23 % –9 % až –23 % 10 Kč 280 Kč od 10 Kč 8 Kč bez DPH 231 Kč bez DPH od 8 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Ochrana v podobě černého respirátoru vás ochrání před možnou virovou nákazou. Vybírejte černý respirátor FFP2 / KN95, který splňuje evropskou certifikaci Europe EN 149:2001 + A1:2009 (FFP2). Vhodný i brýlím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yibaidu černý respirátor FFP2 / KN95, s certifikací (vhodný i k brýlím)

yibaidu-respirator-ffp2-cerny-s-certifikaciChraňte sebe i okolí. Je laboratorně dokázáno, že respirátor třídy FFP2 výrazně zabraňuje šíření virů kapénkami a je několikrát účinnější prevencí než rouška. Tento certifikovaný černý respirátor FFP2 / KN95 filtruje minimálně 95 % virů a bakterií. Respirátor v černé barvě bez výdechového ventilu je tak dokonalou a efektivní ochranou před kapénkovou a virovou nákazou. Můžeme potvrdit, že respirátor chrání jak nositele, tak okolí.

Certifikace respirátoru splňující kritéria Ministerstva zdravotnictví ČR

Tento černý respirátor prošel atestací v Německu, kde získal všechny potřebné certifikace. Disponuje certifikací CE, tak FDA certifikací.

Zvýšená ochrana díky 5ti vrstvám

Černý respirátor FFP2 / KN95 od značky Ankelin disponuje 5ti vrstvami, které zvyšují samotnou účinnost nad 95 %. Ochrana před nákazou viry a bakteriemi je tak v tomto případě na maximu možností. Tento respirátor třídy FFP2 zabraňuje šíření koronaviru a zabraňuje jeho rychlejšímu šíření.

Respirátor FFP2 / KN95 s gumičkou

Černý respirátor FFP2 / KN95 je vyroben z technologie přiléhající k obličeji a zároveň se díky přizpůsobitelné gumičce nosí velice příjemně. Velikost respirátoru je univerzální. Proto ho mohou nosit muži i ženy.

Povinné nošení respirátorů v obchodech i MHD od čtvrtka 25. 2. 2021

Vláda ČR vyhlásila povinné nošení respirátoru bez výdechového ventilu třídy FFP2, resp. KN95 všude, kde je vyšší koncentrace lidí. A tedy v obchodech i městské hromadné dopravě. Tento typ respirátoru splňuje všechny požadavky, které byly stanovené tímto vyhlášením. 

Specifikace:

  • Certifikace: CE Certifikace, FDA Certifikace
  • Bakteriální účinnost: >95 %
  • Filtrační třída: FFP2/ KN95
  • Respirátor FFP2 disponuje gumičkou pro zachycení
  • Velikost: univerzální
  • Barva: černá

Harmonizovaná norma ochrany:

  • Europe EN 149:2001 + A1:2009 (FFP2)

Výrobek je ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 21/2003 Sb., přejímacím směrnici rady 89/686/EHS o sbližování právních předpisů členských států týkajících se osobních ochranných prostředků, ve znění směrnic 93/68/EHS a směrnice Evropského parlamentu a Rady 96/58/ES.

Posouzení shody bylo vydáno na základě certifikátu č.: 3418475.10-CPA od DEKRA Testing and Cerfication GmbH, Německo.

Účel použití

Černý respirátor FFP 2 bez výdechového ventilu slouží k ochraně dýchacích cest před vzduchem šířenými aerosoly nebo kapénkami nesoucími bakterie, viry nebo před pylovými a prachovými částicemi s účinností filtrace >95 % 0,3 mikrometru částic.

cerny-respirator-ffp2-b

Před použitím čtěte návod k použití, prověřte, zda respirátor není poškozený a při nasazování respirátoru na obličej postupujte podle návodu. Nedodržení pokynů může výrazně snížit účinnost respirátoru a zapříčinit vážné poškození zdraví.

Návod k použití respirátoru FFP2

1. Respirátor držte v ruce stejně jako na obrázku: nosní díl uchopte konečky prstů, tak aby popruhy visely kolem zápěstí.
2. Držte respirátor pod branou s nosním dílem nahoru.
3. Horní popruh upevněte kolem hlavy, stejně tak upevněte i spodní popruh pod ušima a masku nasaďte.
4. Popruhy nesmí být zkrouceny.
5. Oběma rukama utěsněte mezery kolem nosu, aby maska správně seděla. Utěsněním pouze jednou rukou může být snížena účinnost respirátoru.
6. Před vstupem na pracoviště řádně překontrolujte utěsnění masky.

Respirátor je určen pro jednorázové použití, nečistí se, doba použití je závislá na prašné koncentraci na pracovišti a aktivitě uživatele. Respirátor vyměňte okamžitě, když se vám začne dýchat hůře, nebo když dojde k poškození respirátoru. Respirátor je určen k ochraně uživatele proti vdechování pevných částic a kapalných
aerosolů nepřevyšující 20násobek NPK/PEL (nejvyšší přípustní koncentrace). Vhodný např. při broušení dřeva, omítky, betonu, cihel, dlaždic, …

navod-na-pouziti-respirator-ffp2-kn95-s-certifikaci-na-hlave

Skladování a likvidace: respirátor bez výdechového ventilu musí být uchován v suchém a čistém prostředí při teplotách -20 až + 40 °C při max. relativní vlhkosti do 80 %. Po použití likvidujte v souladu se zákonem o odpadech, pokud nejsou respirátory znečištěny nebezpečnými látkami, vyhoďte do komunálního odpadu.

Z důvodu ochrany zdraví a z hygienických důvodů není možné zboží vrátit v 14-denní lhůtě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Roušky a respirátory FFP2
Záruka: 2 roky