Diffusil Dry Touch repelent, 100 ml

Značka: Diffusil
89 Kč 74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jestli alespoň někdy jezdíte do přírody, měli byste myslet i na drobný hmyz, který může ohrozit vaše zdraví. Nehledě na to, že dokáže být pěkně otravný. Proto je ideální ochranou repelent Diffusil Dry Touch proti komárům i klíšťatům. Účinnost repelentu je více než 8 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diffusil Dry Touch repelent, 100 ml

Před tím jak vyrazíte do přírody, vybavte se prvotřídní ochranou proti komárům a klíšťatům. Ochrana je v tomto případě více než důležitá. Díky repelentu proti komárům a klíšťatům Diffusil Dry Touch se vyhnete všem potenciálním štípancům. Využít ho můžete i při letních grilovačkách na zahradě nebo v parku. Díky objemu 100 ml se hodí i do příručního zavazadla nebo do kabelky.

Diffusil Repelent proti komárům je nevhodný pro děti do 2 let.

Účinnost repelentu je až 8 hodin nebo do omytí vodou. Na oblečení či botách dokáže repelent proti komárům a klíšťatům vydržet až tři dny.

Použití

Před použitím protřepejte. Aplikujte ze vzdálenosti 30 cm na pokožku a rozetřete. Vyhněte se přímému zásahu očí a rtů.

Složení

  • Účinná látka: DEET 25 % (N,N-diethyl-m-toluamid (DEET) (CAS: 134-62-3) 25 % (250 g/kg))

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana před hmyzem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Značka Diffusil vyrábí ty nejefektivnější repelenty proti komárům, klíšťatům a dalšímu hmyzu. Díky vysokému obsahu látky DEET nebo Icaridin jsou všechy výrobky značky Diffusil velice oblíbené. Způsob, jakým chrání před napadením hmyzem je takový, že maskují pach obětí, jelikož převážná většina hmyzu se orientuje podle tepla a pachu látek potu.