Gillette Venus Simply 2 jednorazové holítko (1 ks) Jednorazová žiletka

Neohodnoceno
Značka: Gillette
29 Kč –14 %
Gillette Simply Venus holitko 1
29 Kč –14 % 25 Kč 20,66 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.11.2021
Jednorázové dámské holítko s dvěma břity a zvlhčujícím páskem pro hladší oholení. Žiletka jako šitá na míru pro vaší dovolenou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gillette Venus Simply 2 jednorazové holítko (1 ks)

Používáte jednorázová holítka? Tak přesně pro vás je vhodné dámské holítko se dvěma břity, které disponuje zvlhčujícím páskem pro hladší oholení. Tato jednorázová žiletka pomůže každé ženě na jejích cestách a nezabere jí v kosmetické taštičce téměř žádné místo. A protože jsou jednorázové žiletky povoleny leteckými společnostmi do příručního zavazadla, nebudete muset mít strach z jejich převážení.

K čmeu by vám jednorázové holítky značky Gillette Venus bylo, kdybyste s sebou neměla kvalitní gel na holení? U nás si můžete k jednorázovému holítku přikoupit také gel na holení značky Gillette Satin Care.

Doplňkové parametry

Kategorie: Holení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.008 kg

Jako každý, kdo někdy začínal se svojí výrobou, začínal i pan Kinga C. Gillette. Ten se v roce 1900 rozhodl vyrobit co nejtenčí a nejodolnější jednorázové břity. Za více než 100 let ušla výroba velký kus cesty a dnes Gillette nevyrábí pouze žiletky, ale také gely a pěny důležité pro hladké oholení. Taktéž firma vyrábí prostředky pro péči o pleť a po holení.