Stlačitelná láhev Squeeze bottle LifeStraw Peak 1 l + multifunkční filtr

2x více kufříků
Značka: LifeStraw®
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Vyrazte za exotikou s filtrační stlačitelnou lahví Squeeze bottle LifeStraw Peak s objemem 1 litr. Nestane se vám tak, že byste byli bez pitné vody, ať už jste kdekoliv. Můžete tak pít vodu z řeky, jezera nebo kohoutku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stlačitelná láhev Squeeze bottle LifeStraw Peak 1 l + filtr

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-cJe čas přestat s sebou nosit tašku s plastovými součástkami a několik lahví s vodou. Kompaktní stlačitelná láhev Lifestraw Peak je univerzální vychytávka pro uchování a filtrací vody. Je vyrobena z prvotřídních materiálů a je dostatečně odolná, aby vám vydržela na dlouhých cestách za dobrodružstvím a nemuseli jste se obávat protržení, roztržení nebo propíchnutí. Je ultralehká a skladná a váží 110 gramů. Můžete využít i tzv. brčkový filtr nebo ho připojit k dalším filtračním lahvím řady Peak, aby co nejlépe vyhovovala vašemu dobrodružství. Hustota filtrační membrány byla optimalizována pro rychlost průtoku a funkce over-cap a náustek s inteligentním těsněním zabraňují úniku vody přes víčko.

Filtrační láhev pod drobnohledem

Z dálky vypadá systém LifeStraw jako klasická stlačitelná láhev s vodou. Z blízka však rychle zjistíte, že obsahuje vysoce účinnou mikrofiltrační membránu, která efektivně čistí vodu. Zároveň obsahuje velice praktický uzávěr se zasouvacím otvorem. Není tak nutné neustále otevírat láhev a zbytečně zvyšovat riziko šíření virů.

Výška láhve je 30,8 cm, zatímco její šířka je 12 cm. Celková hmotnost láhve je pouhých 110 gramů. Systém filtrace vody je zabezpečen filtrační membránou z dutých vláken (zabraňuje bakteriím, virům a parazitům) ve spojení s uhlíkovým filtrem (pro zabránění zápachu a špatné chuti).

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-j

Výsledek: voda je čistá, bezpečná k pití a chutná lépe, než u vodního filtru bez uhlíkového filtru. Filtr vydrží filtraci až 2 000 litrů vody (1 rok nepřetržitého používání).

Upozornění: láhev není určena na filtrování mořské vody ani sladké ochucené vody.

Proč právě LifeStraw® filtrační láhev?

 • Chrání před bakteriemi, parazity, mikroplasty, chlórem, organickými chemickými látkami a bahnem, pískem, zakalením; zlepšuje chuť
 • Nezávisle testováno v laboratoři, odolná a bez BPA
 • Chrání před 99,99 % bakterií (včetně E.coli, Salmonella), 99,99 % parazitů (včetně Giardia a Cryptosporidium), 99,99 % mikroplastů, chloru, organických chemických látek a písku, bahna nebo zakalení
 • Membránový mikrofiltr s dlouhou životností vydrží až 2 000 litrů vody
 • Odolná a bez BPA, nezávisle testována, aby splňovala protokoly stanovené Agenturou pro ochranu životního prostředí USA (EPA) a NSF International / ANSI
 • Po vyjmutí filtru je láhev a víčko snadno použitelné a snadno se čistí
 • Nákupem pomáháte dobré věci: jeden nákup = jeden rok nezávadné vody pro jedno dítě

 

Základní parametry

 • Objem láhve: 1 l
 • Hmotnost láhve: 110 g
 • Rozměry: 12 x 30,8 cm
 • Materiál láhve: stlačitelný plast
 • Materiál filtru: duté vlákno
 • Neobsahuje škodlivou látku BPA

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-h

Jak funguje filtrování vody u filtrační láhve?

Filtrační láhev je vyrobena z plastu neobsahující škodlivou složku BPA. Dokáže odfiltrovat až 2 000 litrů kontaminované vody. A v čem vlastně spočívá samotná filtrace? Technologie LifeStraw® disponuje speciálně navrženou technologií mikrofiltrace z dutých vláken, která se také využívá v průmyslových továrnách na vodu, které mají na starosti vodovody měst i velkoměst. Vnitřní část filtru LifeStraw® se skládá z obrovského počtu dutých vláken, přičemž každé vlákno má ve svých stěnách póry o průměru 0,2 mikronu (5x menší než je průměr lidského vlasu). Když voda prochází těmito vlákny, do póru může vniknout pouze čistá voda blokující 99,99 % bakterií, parazitů a dalších nečistot ohrožujících lidské zdraví.

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-f

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-d

Díky unikátní technologii filtrace nedochází k použití žádných chemikálií. Jde tak o inovativní alternativu k jódovým tabletám a dalším chemickým prostředkům. Technologie LifeStraw® byla nezávisle testována a certifikována, aby splňovala regulační normy Evropské unie 10/2011 a 1935/2004.

Silikonový náustek je vyjímatelný

Náustek můžete od filtrační láhve odejmout a bezpečně vyčistit. Doporučeno čistit po každém kontaktu s kontaminovanou vodou.

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-b

Vyměnitelný filtr

Filtrační láhev LifeStraw® obsahuje vyměnitelný filtr, který je ideálním doplňkem nejen na turistiku a kempování, ale také pro běžné cestování. Buďte vždy připraveni a zásobeni pitnou vodou. Jednoduše si napusťte vodu z řeky či rybníka, přišroubujte víčko a poté nasajte čistou vodu přes náustek.

Návod k použití

Po naplnění filtrační láhve vodou, pijte pouze přes náustek. Po dopití vždy odšroubujte víčko a vyfouknutím odstraňte z filtru LifeStraw® Peak pozůstatky kontaminované vody. Po návratu domů odšroubujte víčko filtrační láhve a odstraňte všechny potenciálně škodlivé látky vypláchnutím filtru i láhve pitnou vodou. Následně nechte vyschnout. Pokud chcete čistit láhev mytím v myčce, před vložením do myčky odstraňte filtr.

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-e

Pozor! Pokud filtr dosáhne maximální životnosti 2 000 litrů, ucpe se a přestane vodu filtrovat. Vodu tak nenasaje a je nutné filtr okamžitě vyměnit. Jasným znakem je, že vodu už nebudete schopni přes filtr usrknout.

 

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-l

Upozornění

Nepoužívejte filtrační láhev Lifestraw série Peak pro pití chemicky ošetřené vody, mořské vody ani vody v oblastech, kde nemáte zjištěn aktuální stav kontaminované vody. Filtrační láhev také nepoužívejte na pití vody z rybníků nebo jiných zdrojů vody v blízkosti zemědělských provozoven.

Pití neošetřené nebo chemicky upravené vody může váš organismus vystavit zvýšenému riziku nákaze škodlivými mikroorganismy nebo zvýšit riziko střevních onemocnění. Proto doporučujeme řídit se těmito bezpečnostními pokyny.

Omezení používání

Nepoužívejte pro znečistěnou, mořskou, ani chemicky upravovanou vodu. Neodstraňuje viry. Produkt nesmí používat děti bez dohledu rodičů.

Kompletní manuál v češtině zde.

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-m

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-n

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr

stlacitelna-lahev-squeeze-bottle-lifestraw-peak-1l-filtr-u (1)

filtracni-lahev-lifestraw-go2-stage-0-65-l-v8

filtracni-lahev-lifestraw-go2-stage-0-65-l-5

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve
Záruka: 2 roky

Stlačitelná láhev Squeeze bottle LifeStraw Peak 650 ml + filtr

Světoznámá značka LifeStraw® je známá svými filtračními láhvemi, díky kterým se na cestách nebudete bát točit si vodu z kohoutku a ušetříte tak peníze za balenou vodu. Společnost LifeStraw® vyrábí filtry již od roku 1994, kdy poprvé přišla s inovační technologií, která odstraněním nečistot a bakterií dělá dokonale pitnou vodu. V dnešní době značka LifeStraw® vyrábí prvotřídní filtry a filtrační láhve, které dokáží eliminovat všechny škodlivé organismy a látky až s 99,9 % účinností. U nás naleznete LifeStraw GO2 Stage filrační láhev v několika různých barevných variantách a také LifeStraw Personal osobní vodní filtr.