Cestovní kosmetická sada Kolumbusův mix

329 Kč –15 % 279 Kč
Skladem

• opalovací krém 75 ml • sprchový gel 50 ml • deodorant 35 ml • balzám na rty 4,8 g

Kosmetická sada určená pro objevovatele slunečných míst a krás a to nejen amerického kontinentu. Sada obsahuje opalovací krém Lilien, balzám na rty s UV faktorem značky Jelení lůj, sprchový gel s šamponem 2v1 NIVEA a deodorant Axe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh Kryštofa Kolumba

Objevte slunečné pláže Karibiku, tak jak se to povedlo Kryštofu Kolumbovi. Nezapomínejte při tom i na ochranu vlastní pokožky. Kryštof Vám přinesl ze svých cest balíček naplněný opalovacím krémem a balzámem na rty s UV faktorem. Už před více než 500 lety myslel i na deodorant a sprchový gel s šamponem 2v1. Dokonalejší cestovní sadu pro vás ani vytvořit nemohl.

 

Cestovní kosmetická sada Kolumbusův mix

Kosmetická taštička Kolumbusův mix obsahuje vše potřebné pro cestování do teplejších krajin nebo jen tak k vodě. Zejména důležitý opalovací krém Lilien a balzám na rty Jelení lůj s UV faktorem, abyste nezapomněli na své zdraví ani při relaxu a odpočinku na pláži. Balíček je doplněn sprchovým gelem s šamponem NIVEA 2v1 a deodorantem Axe.

 

Obsah balení

• Opalovací krém Astrid OF 30 (75 ml) díky obsahu multivitaminovému komplexu je vaše pokožka neustále chráněna

• Sprchový gel se šamponem NIVEA Men Protect & Care 2v1 (50 ml) díky přírodním složkám uhlí chytá všechny nečistoty a zároveň nevysušuje pokožku

• Axe deodorant Dark Temptation (35 ml) pro dokonalou ochranu proti pocení a bez zanechávání jakýchkoliv stop

• Balzám na rty Labello Active for Men SPF 15 (4,8 g) účinná ochrana vašich rtů za každého počasí, přičemž Vaše rty budou vždy pružné a odolné proti vysušování. Pomáda bez lepivého pocitu a lesku. OF 15 chrání rty i před UV zářením

  

Univerzální cestovní kosmetická taštička součástí balíčku ZDARMA
 
Balíček-s-rozmermi     baliček-s-kvetinkami    Balíček-kosmetický
 
Praktická kosmetická taštička pro každého cestovatele, která se hodí na víkendový pobyt, ale i na dvoutýdenní dovolenou. Velikostně ideální do příručního zavazadla všech leteckých společností. Rozměry cestovní kosmetické taštičky jsou 17x6x12 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní kosmetické sady pro muže
Záruka: 2 roky
Booking.com