AKTUÁLNĚ: Všechny objednávky uskutečněné v pracovní den do 12:00 expedujeme v ten samý den. Při objednání do 12:00 se tak můžete těšit z balíčku už druhý pracovní den (platí pro okamžitou platbu nebo platbu na dobírku, nevztahuje se na Českou poštu).

Multifunkční karta přežití 11v1, černá

59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

S tímto cestovním doplňkem se na cestách nestratíte. Multifunkční karta přežití vám poslouží pro širokou škálu aktivit. Využijete otevírák láhví a konzerv, pilku, nožík, imbusový klíč a mnoho dalšího.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční karta přežití 11v1

multifunkcni-karta-preziti-11v1-f-min

Multifunkční karta z nerezové oceli plní 11 funkcí. A to vše v jednom nástroji. Zahrnuje otvírák na konzervy, ostří nože, šroubovák, pravítko, 4polohový imbusový klíč, motýlový šroubovák, ale také pilový kotouč, 2polohový imbusový klíč, otvor na klíč, otvírák na láhev a směrovač.

Stylový design

Multifunkční karta přežití s 11 užitečnými nástroji v jedné kovové kartě velikosti kreditní karty plní díky své rozmanitosti požadavky i těch nejnáročnějších cestovatelů.

Praktická velikost karty

Tato multifunkční karta přežití je vyrobena z nerezové oceli, který zaručeně nezrezaví a ani se neohne, čímž zajišťuje maximální trvanlivost. Její velikost je ideální do peněženky nebo kapsy s rozměry 6,9 x 4,5 cm.

Multifunkční využitelnost

Tuto neuvěřitelně flexibilní kartu přežití lze použít jako otvírák na konzervy, ostří, plochý šroubovák, pravítko, otvírák na láhve: například na pivo, 4polohový imbusový klíč, 2polohový imbusový klíč, klíč na motýlí šrouby, pilový kotouč, kompas indikující směr ve vodě, otvor na lanko.

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak-na-konzervy

Perfektní tip na dárek pro muže

Pokud přemýšlíte co dát svému příteli, manželovi nebo zkrátka jakémukoliv dobrodružnému muži, zvolte tuto multifunkční kartu přežití. Hodí se jako dárek k narozeninám, promocím, výročí nebo jako dárek na Valentýna.

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak

Praktické využití

Díky této základní sadě nástrojů pro nouzové přežití v peněžence budete připraveni na cokoli. Karta přežití je extrémně kompaktní a užitečná, víceúčelový nůž využijete na přežití pro kempování, turistiku, rybaření, lov, cyklistiku, ale hodí se také pro kutily, armádu, jako pohotovostní balení.

Součást balení: karta přežití + pouzdro

Rozměr: 6,9 x 4,5 cm

Barva: černá

multifunkcni-karta-preziti-11v1-e-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-d-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak-2

multifunkcni-karta-preziti-11v1-pilka

multifunkcni-karta-preziti-11v1-pravitko

multifunkcni-karta-preziti-11v1-rozmery

multifunkcni-karta-preziti-11v1-vyuziti-2

multifunkcni-karta-preziti-11v1-do-penezenky_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Kempování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.028 kg