Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 75 ml

Značka: Gillette
139 Kč –50 %
gillette satin care gel na holeni pro zeny 75 ml
139 Kč –50 % 69 Kč 57 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jak jinak získat z holení dokonalý zážitek, než používáním dámského gelu na holení od značky Gillette Venus. Tento druh gelu na holení má dokonalou vůni a je vhodný také pro citlivou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 75 ml

Tento dámský gel na holení Gillette Satin Care Sensitive je ideální i pro citlivou pokožku. Propracovanou recepturou totiž zajišťuje hladké holení, čímž zabrání nepříjemným situacím v podobě drobných poranění. Gel na holení pro ženy od značky Gillette zároveň zajišťuje hladké holení, dokonalý skluz a zachovává vaši pokožku vyživenou a voňavou. Ještě dokonalejších výsledků dosáhnete v kombinaci s použitím jednorazových holítek Gillette Venus.

Výhody gelu na holení Gillette Venus

  • Dokonalým složením zajišťuje úžasný skluz po pokožce, čímž efektivněji zabraňuje drobným poraněním
  • Obsahuje složky aloa vera
  • Ideální pro hebkou pokožku
  • Jemná a příjemná vůně
  • Cestovní balení

Složení

Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Myristic Acid, Parfum, PEG-90M, Lauric Acid, PTFE, PEG-23M, Propylene Glycol, Silica, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Silk, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, CI 42090

Varování

Nádoba je pod tlakem. Při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,1 % hmotnosti náplně je hořlavých.

Doplňkové parametry

Kategorie: Holení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg
Položka byla vyprodána…

Jako každý, kdo někdy začínal se svojí výrobou, začínal i pan Kinga C. Gillette. Ten se v roce 1900 rozhodl vyrobit co nejtenčí a nejodolnější jednorázové břity. Za více než 100 let ušla výroba velký kus cesty a dnes Gillette nevyrábí pouze žiletky, ale také gely a pěny důležité pro hladké oholení. Taktéž firma vyrábí prostředky pro péči o pleť a po holení.