Lifeventure zámek s lankem Sliding Cable Lock, 2 m

VÝPRODEJ
Značka: Lifeventure
439 Kč –9 %
lifeventure zamek s lankem sliding cable lock 2 m (2)
439 Kč –9 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Díky flexibilnímu 30palcovému pletenému kabelu z nerezové oceli je tento zámek ideální jak pro seskupování předmětů dohromady, tak pro jejich zajištění k pevným předmětům. Číselný zámek lze snadno resetovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifeventure zámek s lankem Sliding Cable Lock, 2 m

Ocelový zámek poskytuje pohodlné uchopení a bezpečné zamykání díky číselnému ciferníku. Zámek je vybaven ocelovým lankem, které se také snadno zatahuje a nepoškodí povrch předmětu, na který jej používáte.

Kufr můžete snadno připevnit k zařízení, jako je tyč ve vlaku nebo autobusu, židli na letišti nebo stůl v hotelovém pokoji. K batohu můžete také připojit tašku na vak nebo na kolo helmu. Kromě toho je tento zámek vhodný pro seskupování předmětů, jako jsou lyže nebo turistické batohy.

Doma jej můžete použít k uzamčení zásuvek na léky, alkoholových skříněk nebo jiných předmětů, které by neměly být snadno přístupné ostatním.

Odolná konstrukce

S odolnou konstrukcí, flexibilním kabelem a resetovatelnou kombinací lze tento zatahovací kabelový zámek použít k zajištění vašich věcí k příslušenství nebo k jejich seskupení do těsného uložného prostoru – doma i na cestách.

Bezpečnost na prvním místě

Uchrání zavazadla, kola, pracovní vybavení, kufřík, kabelku, dveře, brány a mnoho dalších položek. Seskupujte položky dohromady, chraňte je a netrapte se s klíči.

Cestovní příslušenství

Ať už cestujete veřejnou dopravou, létáte po celém světě, cestujete po městě nebo denně cestujete, udržujte své cenné věci v bezpečí.

Dokonalý design

Odolná robustní konstrukce s mini pouzdrem znamená, že jeho konstrukce vydrží. Náš flexibilní ocelový kabel poskytuje snadné použití a zároveň chrání vaše věci.

Snadné resetování

Resetujte svou kombinaci snadno kdykoli pomocí kódu tří čísel. Přeprogramovatelný zámek usnadňuje změnu komba a chrání vaše cennosti.

Specifikace:

• Uzamykatelné lanko, které může být upevněno těsně kolem zavazadla, vybavení, majetku nebo kola ke statickým objektům
• Integrovaný 4číselný nastavitelný kombinační zámek s resetovatelnou kombinací čísel
• Lanko o délce 200 cm je vyrobeno z nerezové oceli, tělo zámku ze zinkové slitiny
• Číselnou kombinaci si může každý zvolit sám
• Přednastavený kód 0-0-0-0
• 10 000 možných kombinací

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k zavazadlům
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.23 kg
Položka byla vyprodána…

Zakladatel značky Lifeventure se vyjádřil: „Jako mladý cestovatel po světě před 25 lety mě nebavilo vážit příliš mnoho vybavení. Potřeboval jsem lehkost, funkčnost a svobodu, kterou přináší. Domů jsem se vrátil inspirován, aby se cestování stalo pro ostatní lepším zážitkem. produkty představovaly řadu silných, lehkých cestovních peněženek, navržených tak, aby se do nich vešlo více peněz, pasů a palubních lístků.“ „Tyto původní ambice jsou ztělesněny ve všech cestovních doplňcích, které vyvíjíme - svoboda cítit se naživu, sebevědomě prožívat svá dobrodružství, lehce šlápnout na planetu a nasávat svět inspirace kolem sebe, ať jste kdekoli.“ Výrobky Lifeventure jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl důkladně zvážen, aby vám mohl dát to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak velké nebo malé. Poskytuje vám svobodu a jistotu dobrodružného života s výjimečnými produkty pro cestování a venku.