Sea to Summit Vodotěsný obal pro smartphone

Tip VÝPRODEJ Super cena 2x více kufříků
Značka: Sea to Summit
599 Kč 779 Kč od 599 Kč –16 % –10 % až –16 %
sea to summit vodotesny obal pro smartphone velikost XL
599 Kč 779 Kč od 599 Kč –16 % –10 % až –16 % 499 Kč 699 Kč od 499 Kč 412 Kč bez DPH 578 Kč bez DPH od 412 Kč bez DPH
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
21.5.2024 - Zvolte variantu
Možnosti doručení

Ochraňte svůj telefon vodotěsným obalem na mobil od značky Sea to Summit, který je svou velikostí univerzální pro většinu mobilů. Kromě toho však tento voděodolný obal ochrání i karty, hotovost nebo jiné dokumenty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sea to Summit Vodotěsný obal pro smartphone

Tento vodotěsný obal na mobil od značky Sea to Summit je vhodný pro velikost obrazovky mobilního telefonu pod 6 palců, jako je například Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21+, Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy S22 Series, Apple iPhone 4 / 4S / 5 / 5S / 6 / 6s Plus / 7 / 8 / 9 / 10, 11, 12, 13, 14, Huawei G6 / P6 / P7 / Mate 7, Meizu 2 / MX3 / 4, Xiaomi 2 / 2S / 3/4 atd. Vodotěsné pouzdro na mobil můžete využít při plavání, potápění, raftingu, rybaření, ať už jste v aquaparku nebo na dovolené na pláži. S voděodolným obalem můžete až do hloubky 30 metrů.

Bezpečnost na prvním místě

Náš vodotěsný obal na mobil využijete pro množství aktivit. Kromě jiného při plavbě lodí, v sychravém či zasněženém počasí na lyžovačce. Pouzdro totiž zabrání nečistotám, ale zároveň je také prachotěsný. Abyste si potvrdili 100 % spolehlivost tohoto vodotěsného obalu na mobil, vložte do obalu kousek papíru a ponořte pouzdro alespoň na 15 minut do vody ještě před prvním použitím. Tím si potvrdíte bezpečnost svých elektronických zařízení.

Nekonečná škála využití

Voděodolný obal na mobil můžete využít pro fotografování, videozáznamy, kontrolu e-mailů nebo další funkce dotykové obrazovky. Je jedno, jestli zrovna plavete, rybaříte nebo se jen tak bavíte na vodě. Pro pohodlné nošení je voděodolné pouzdro dodávané s popruhem na krk.

Pohodlí na maximum

Zajištění a vodotěsnost mají na starosti dva otočné zámky s uzavíratelnou sponou. Pohodlně tak budete mít zároveň přístup k vašemu zařízení a dalším osobním předmětům, plnou ochranu (vodotěsnost / odolnost proti sněhu / ochranu proti nečistotám) proti vodě, sněhu, písku, špíně, dokonce i bouři. Pouzdro na telefon chrání nejen váš telefon, ale také další dokumenty, kreditní karty nebo hotovost atd.

Zachová dotykový displej

Mobil nemusíte ani zdaleka neustále vytahovat a riskovat tak jeho namočení. Přes kvalitní vodotěsný materiál můžete se svým mobilem pracovat pohodlně a využít tak jeho dotykovou plochu, i kdy je váš mobil uvnitř vodotěsného obalu.

Doporučujeme

 1. Před prvním použitím proveďte test vložením papíru do vodotěsného obalu na mobil (ujistěte se, že je horní část zcela utěsněna) a ponořte jej na 15 minut do vody.
 2. Nevystavujte pouzdro dlouhodobě slunci.
 3. Nevkládejte dovnitř ostré předměty.
 4. Nepoužívejte pouzdro v horké vodě.
 5. Velmi doporučujeme, abyste před použitím vytlačili vzduch z pouzdra, abyste měli mnohem lepší zážitek z dotyku celé obrazovky. Po použití jej očistěte čerstvou vodou a usušte do sucha.

Specifikace:

 • Materiál: Vodotěsný PVC + ABS
 • Velikost vnější rozměr:
  • L: 14,8 x 8,5 cm
  • XL: 17 x 9,2 cm
 • Velikost vnitřní rozměr:
  • L: 13,5 x 7,5 cm
  • XL: 15,5 x 8 cm
 • Hmotnost velikost L: 27 g
 • Hmotnost velikost XL: 37 g
 • Splňuje testovací standardy IPX8 – vodotěsné do hloubky 10 metrů po dobu jedné hodiny
 • Vysoce pevná TPU konstrukce je odolná proti oděru a UV záření; v chladu nepraskne

Doplňkové parametry

Kategorie: Voděodolné obaly
Záruka: 2 roky

Roland Tyson, zakladatel společnosti Sea to Summit, začal vyrábět outdoorové vybavení na starém průmyslovém šicím stroji ve svém dětském pokoji v roce 1983, když mu bylo 17 let. Jako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvědomil, že má vášeň a talent pro vytváření špičkového outdoorového vybavení. Brzy začal navrhovat a vyrábět vybavení pro další australské dobrodruhy. V roce 1991, po vybavení neobvyklého prvovýstupu na Mount Everest, vznikla společnost Sea to Summit.