GSI Termoska na jídlo Tiffin, 414 ml

Super cena
Značka: GSI Outdoors
479 Kč 396 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

GSI vakuová termoska na jídlo je vyrobená z robustní nerezové oceli 304/18 pro dlouhou životnost a spolehlivé použití. Vakuová izolace udrží vaše jídlo teplé nebo studené po celé hodiny. Ergonomické víko se snadno otevírá a připevňuje k batohu pro snadnou přepravu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GSI Termoska na jídlo Tiffin, 414 ml

gsi-termoska-na-jidlo-tiffin--414-mlAť už jste na cestách nebo jen tak na procházce, potřebujete jídlo, které vás posilní při dobrodružstvích. Tato vakuově izolovaná termoska na potraviny udrží vaše jídlo horké a studené jídlo čerstvé a chlazené. Ergonomické víko umožňuje snadnou a pohodlnou přepravu vašich oblíbených potravin tím, že zajistí, že se vaše jídlo nerozlije ani neunikne.

Dlouhá trvanlivost

Tato termoska na jídlo s objemem 414 ml je vakuově zapečetěný, dvoustěnný a izolovaný termobox na jídlo, vyroben z nerezové oceli 18/8 pro spolehlivé používání po celou dobu životnosti.

Perfektní teplota

Díky technologii vakuové izolace udrží tato termoska vaše jídlo teplé nebo studené několik hodin.

Maximální důvěra v těsnění

Ergonomické víko umožňuje snadnou a pohodlnou přepravu vašich oblíbených potravin tak, že zajistí, že se vaše jídlo nerozlije ani neunikne. A to ani v momentě, kdy se termoska dostane do obrácené polohy třeba v batohu.

Specifikace:

  • Odolná nerezová ocel 304, 18/8 pro spolehlivé používání po celou dobu životnosti
  • Vakuová izolace udrží jídlo teplé nebo studené několik hodin
  • Ergonomické víko se snadno přenáší, otevírá nebo připíná na batoh pro přepravu
  • Objem: 414 ml
  • Rozměr8,9 x 8,9 x 17 cm
  • Hmotnost: 309 g
  • Materiál: Nerezová ocel 304, 18/8, polypropylen, silikon

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky a termohrnky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.318 kg

Zakladatelé a sourozenci Don, Ian a Kathy Scott nejsou žádní cizinci v dobrodružství: Scottovi strávili dětství zkoumáním Britské Kolumbie, než založili GSI Outdoors v roce 1985. Nyní se sídlem ve Spokane ve Washingtonu v nádherném podhůří Skalistých hor vnitrozemského severozápadu, GSI Outdoors zůstává v rodinném vlastnictví a vytrvale se snaží vytvářet promyšlené a inovativní vybavení. Začali s prodejem modrého smaltovaného nádobí a za ta léta se jejich podnikání rozrostlo o technické, inovativní a zábavné venkovní nádobí a vybavení k jídlu a pití.

"Naší vášní je skvělé jídlo venku. Přizpůsobíme se pohodlí domova a náročnostem vašich dobrodružství, ať už vyjíždíte na jakoukoliv horu. Věříme, že jídlo nás spojuje, udržuje naše zkoumání a záhadně vždy chutná lépe, když je vařeno a konzumováno venku."