B2B Deluxe Stírací mapa světa, 82,5 x 59,4 cm, červeno-černá

399 Kč 399 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Aktuální a mimořádně přesná stírací mapa, díky které se můžete soustředit na své cesty a rozhodnout se, kterou zemi setřete jako další. Hodí se také jako dárek pro nadšené cestovatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

stiraci-mapa-sveta--82-5-x-59-4-cm--cerveno-cerna-4Stírací mapa světa, 82,5 x 59,4 cm, červeno-černá

Odhalte svět v barvách díky stírací mapě světa. Tato mimořádně velká mapa světa je skvělým a jedinečným dárkem pro nadšené cestovatele. Umožňuje vžít se do cestování s vizuálním zobrazením každého dobrodružství.

Tato koncepční mapa světa je vytištěna na vysoce kvalitním uměleckém papíře s lesklým povrchem, a díky stírací vrstvě mapa funguje jako stírací karta – jakmile je stírací povlak odstraněn, odhalí pod ním barevnou mapu světa.

Stírací mapa světa s maximálním detailem

Setřete si své navštívené destinace a odhalte je pod barevnou stírací plochou. Kartografové vytvořili tuto stírací mapu světa s detailem, který odpovídá aktuální geografické situaci.

Extra velký rozměr mapy

Plakát stírací mapy měří 82,5 x 59,4 cm, přičemž je pokrytý tmavě šedým povlakem. Mapa je aktualizovaná a obsahuje země, města a obrysy států na stíracím povrchu i na mapě pod ním.

Stírací mapa jako dárek

Tato stírací mapa je skvělým dárkem pro dobrodruhy, kteří plánují velkou část svého života trávit cestováním. Mapu využijí ale i malí průzkumníci.

Stírací mapa v maximální kvalitě

Stírací mapu dodáváme ve velice hezké designované tubě, která maximálně chrání stírací plochu proti poškození.

Návod k použití

Chcete-li seškrábat mapu světa, jednoduše uchopte minci a odstraňte povlak nad cílovými místy, které jste měli to štěstí navštívit. Velká stírací mapa světa měří 84 x 59,4 cm.

Obsah balení: stírací mapa + dárková tuba

stiraci-mapa-sveta--82-5-x-59-4-cm--cerveno-cerna-3

stiraci-mapa-sveta--82-5-x-59-4-cm--cerveno-cerna-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.265 kg
Položka byla vyprodána…