Carson Dalekohled Kinglet™ Ultra kompaktní, 8x21mm

Garance nejnižší ceny 2x více kufříků
Značka: Carson
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Ultra kompaktní binokulární dalekohled KB-821 Kinglet™ 8x21 mm je odolný, kompaktní a lehký dalekohled. Je vybaven vícevrstvými čočkami a hranoly BK-7, které umožňují křišťálově čistý obraz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carson Dalekohled Kinglet™ Ultra kompaktní, 8x21mm

Ultra kompaktní binokulární dalekohled KB-821 Kinglet™ 8x21 mm je odolný, kompaktní a lehký dalekohled. Je vybaven vícevrstvými čočkami a hranoly BK-7, které umožňují křišťálově čistý obraz. Tyto skládací, kompaktní dalekohledy jsou umístěny v odolném exteriéru. Tento dalekohled, navržený tak, aby vám poskytl ten nejlepší venkovní zážitek při sportovních akcích, turistice a jakýchkoli jiných outdoorových aktivitách, je skvělým přenosným doplňkem na cesty. KB-821 je dodáván s připojeným popruhem na krk, který umožňuje bezpečnost a dostupnost okamžitě

Snadno přenosný

Pouze 183 g dělá z dalekohledu velice praktický doplněk, který si můžete díky popruhu zavěsit i na krk. Dalekohled má rozměry: 12,9 cm x 19,8 cm x 4,1 cm.

 

Upozornění

  • K namočení čočky nepoužívejte vlhký hadřík, jemným třením používejte suchý a čistý hadřík (součást balení).
  • Nepoužívejte dalekohled k přímému pozorování slunce, které by mohlo vážně poškodit váš zrak.
  • Pokud dalekohled delší dobu nepoužíváte, položte jej na suché místo.

Specifikace:

Zvětšení: 8x zoom (8násobné přiblížení)

Optické sklo: BaK7 (baryové korunové sklo s minimálním rozptylem zajišťuje jasnější a ostrý obraz v celém zorném poli)

Hmotnost: 183 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Orientace a optika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.183 kg

Společnost Carson Optical založil Richard Cameron v roce 1990. V současné době má celosvětové sídlo v Ronkoncome ve státě New York v USA. Carson je výrobní společnost, která prodává širokou škálu optických výrobků. Je největším americkým výrobcem lup, největším americkým výrobcem kapesních mikroskopů a předním dodavatelem dalekohledů. Společnost Carson má více než 100 patentů a prodává lovcům, turistům, studentům, řemeslníkům a stavitelům.