Carson Lupa 2 ks do peněženky 2,5x zoom + 6x zoom

Super cena Garance nejnižší ceny
Značka: Carson
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

WM-01 Wallet Magnifier™ Twin Pack 2,5x Power Lupa velikosti kreditní karty s 6x bodovou čočkou obsahuje dvě kompaktní Fresnelovy lupy velikosti kreditní karty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carson Lupa Dualpack do peněženky 2,5x zoom + 6x zoom

WM-01 Wallet Magnifier™ Twin Pack 2,5x Power Lupa velikosti kreditní karty s 6x bodovou čočkou obsahuje dvě kompaktní Fresnelovy lupy velikosti kreditní karty. Tyto 2,5násobné lupy mají ideální velikost, abyste je mohli uložit do peněženky a použít je, kdykoli je potřeba. Oba mají také 6x výkonný bodový objektiv, který snadno zachytí i ty nejjemnější detaily. Přiložené ochranné pouzdro zajišťuje ochranu a dostupnost lupy. Je to skvělá položka pro každého, kdo potřebuje pomoc při zvětšování každodenních předmětů, jako jsou kupony, štítky nebo menu.

Specifikace:

Velikost balení: 10,2 cm x 2 cm x 14,2 cm

 

Obsah balení:

  • lupa 2,5 zoom
  • lupa 6x zoom

Doplňkové parametry

Kategorie: Kempování a turistika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.031 kg

Společnost Carson Optical založil Richard Cameron v roce 1990. V současné době má celosvětové sídlo v Ronkoncome ve státě New York v USA. Carson je výrobní společnost, která prodává širokou škálu optických výrobků. Je největším americkým výrobcem lup, největším americkým výrobcem kapesních mikroskopů a předním dodavatelem dalekohledů. Společnost Carson má více než 100 patentů a prodává lovcům, turistům, studentům, řemeslníkům a stavitelům.