Malý školní glóbus

Novinka Cenová bomba 2x více kufříků
129 Kč –23 %
maly skolni globus 5
129 Kč –23 % 99 Kč 99 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta
Možnosti doručení

Mějte na stole hezkou dekoraci a zároveň poučnou maličkost. Tento glóbus vám bude dělat radost každý den, kdy se na něj podíváte. Zatočte si s glóbusem a rozhodněte se, kam povedou příště vaše kroky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý školní glóbus

maly-skolni-globus-3

Rodiče a pedagogové velice dobře znají smysl vzdělávání v dětství pomocí praktických vizuálních pomůcek. Pokud jde o poznávání geografie, žádná ilustrace není tak účinná jako realistický kulatý školní glóbus. Na rozdíl od ploché mapy ho lze otáčet a analyzovat tak ve 3D detailu, což umožňuje dětem zažít zázraky vědy prostřednictvím aktivního zapojení.

Klasický design

Tento mini školní glóbus je roztomilý, lehký a zároveň velmi praktický. Úžasně vynikne na jakémkoliv viditelném místě, jako jsou poličky, knižní prostor nebo váš stolík. Tento školní glóbus obsahuje klasické měřítko zeměpisné šířky v měrce, která vám umožní dozvědět se více o kontinentech, zemích i městech obou polokoulí.

Zábava a vzdělávání

Tento školní glóbus aktualizoval podrobnosti, které obsahují zářivě modré oceány, barevné území zemí s politickými hranicemi a povzbuzuje zvídavé děti, aby prozkoumaly svět geografie. Děti mohou být schopny prozkoumat kontinenty, které znají nebo neznají, ale snaží se najít například místo v jejich okolí. Pomozte jim poznat všechny skutečnosti o naší Zemi geograficky i historicky.

360 stupňů rotujících na podstavci

Tento glóbus s mapou světa se otáčí o 360 stupňů s prémiovým plastovým stojanem. Děti si najdou to své, ať už samy nebo společně s přáteli nebo rodinou. Otáčením zeměkoule a hledáním různých zemí a kontinentů můžete inspirovat jejich nadšení pro učení.

maly-skolni-globus-4

Vysoká kvalita

Kvalita tisku je u tohoto školního glóbusu na vysoké úrovni. Je jemný a detailní, což se hodí k velmi příjemnému zážitku při čtení geografické sféry Země.

maly-skolni-globus-2

Ideální dárek

Lepší tip na dárek pro všechny příležitosti budete hledat těžko. Využijete jako dárek k narozeninám, Vánocům, nebo pro kolegy k vystavení v kanceláři.

 

 

maly-skolni-globus-1

Rozměry:

  • Průměr globusu: 10,6 cm
  • Výška: 16 cm
  • Průměr základny: 7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Glóbusy
Záruka: 2 roky