Bedabenc cestovní fén na vlasy s ionizátorem

Novinka
Neohodnoceno
699 Kč –50 %
bedabenc cestovni fen na vlasy s ionizatorem 5
699 Kč –50 % 349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Vybavte se na své toulky světem cestovním fénem na vlasy s ionizátorem, který vaše vlasy vždycky připraví na další perfektní den a vy můžete opět zazářit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bedabenc cestovní fén na vlasy s ionizátorem

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem-5

Využijte na cestách tento kvalitní cestovní fén na vlasy s ionizátorem. Ve srovnání s jinými bežnými fény je tento fén značky Bedabenc jedinečný tím, že odolává prachu na molekulární úrovni. A co více, díky své funkci záporných iontů zabraňuje nežádoucímu krepatění a poškození teplem.

Vylepšená síla větru 

Vylepšená síla větru se sílou až 1 000 W, střídavý motor pro rychlý a efektivní styling, to vše skrývá tento profesionální iontový vysoušeč vlasů. Vysokorychlostní střídavý motor zároveň poskytuje silnější vítr pro rychlé sušení za kratší dobu ve srovnání s ostatními a poskytuje i delší životnost než běžné fény na vlasy. Je vybaven 2 rychlostmi a 3 nastaveními tepla (horká / studená / teplá).

Funkce záporných iontů a konstantní teploty

Tato technologie záporných iontů vysoušeče vlasů uvolňuje miliony záporných iontů, díky čemuž vlasy vyživuje a zároveň jim dodává zářivý lesk. Dále vyhlazuje nežádoucí krepatění, přičemž stálá funkce teploty pomáhá vlasy rychle vysoušet a zároveň zabraňuje jejich poškození teplem a poskytuje vašim vlasům tu nejlepší péči.

2 koncentrátory a 1 difuzér

Abychom vám tyto technikálie vysvětlili lidskou řečí, 2 koncentrátory a 1 difuzér pomáhají přizpůsobit funkce fénu potřebám všech druhů vlasů: kudrnatých, rovných, tenkých i silných. Součástí balení je i stylingová hubice, která vám pomůže lépe ovládat směr větru pro snadný styling.

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem-8

Lehký a přenosný

Tento cestovní fén na vlasy s ionizátorem má dvojití bezpečností filtr pro snadné čištění a chrání vaše vlasy před snadným nasátím do vysoušeče vlasů. Váží pouze 200 g a jeho velikost dosahuje rozměry 17,5 x 12,5 x 6,8 cm.

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem-9

Specifikace:

Barva: černá

Velikost: 17,5 x 12,5 x 6,8 cm

Hmotnost: 200 g

Délka kabelu: 1,5 m

Typ zásuvky: US (součástí balení je adaptér EU)

Vstupní napětí: 220V, 50/60 Hz

Výkon: 1000 W

 bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem-7
 bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem-3
bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem-2
bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem-6
bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg