V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card antigenní test ze slin (lízátkový)

Cenová bomba Výjimka od MZ ČR 2x více kufříků
Značka: V-Chek
2 300 Kč –21 %
v chek 2019 ncov ag saliva rapid test card antigenni test ze slin lizatko schvaleno mz cr 3
2 300 Kč –21 % 1 800 Kč 1 488 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta
Možnosti doručení

Neinvazivní POC antigenní test na COVID-19 ze slin s unikátní metodou zjištění. Tento antigenní test je tzv. "lízátkový" antigenní test , který vám šetrným způsobem zjistí výsledek do 15 minut. Výjimka od MZ ČR. Rakouská jednička.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card antigenní test ze slin (lízátkový) – Certifikováno MZ ČR

v-chek-2019-ncov-ag-saliva-rapid-test-card-antigenny-test-zo-slin--lizatkovy- (1)Tento POC antigenní test V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card je na seznamu, pro které vydalo ministerstvo výjimku podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

Celý název: Guangzhou Decheng Biotechnology Co., LTD 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card
(Immunochromatography)

EXPIRACE: 15.5.2024

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 20. 11. 2021 č. j. MZDR 42085/2021-1/MIN/KAN , ve znění mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 22. 11. 2021 č. j. MZDR 42085/2021-2/MIN/KAN, je od 29. listopadu 2021 obnovena povinnost testování ve firmách. Tento test spadá mezi výjimky.

Jedno balení obsahuje 20 kusů testů (20x testovací karta + 20x výtěrový tampon).

Upozornění: Pokud objednáváte testy jednotlivě v počtu méně jako 20 ks, nejsou balené jednotlivě v krabičkách po kusech (jednotlivé sety obdržíte plnohodnotně izolované, avšak bez krabičky).

Tento test je neinvazivní a dovozce je registrován (QUICKSEAL INTERNATIONAL, s.r.o.).

Antigenní test ze slin "lízátkový" je schválen dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví z 24. 2. jako vhodný k sebetestování.

Tento POC antigenní test je neinvazivní a je vhodný i pro děti.

Seznam antigenních testů, pro které vydalo ministerstvo výjimku, a podmínky pro udělení výjimky – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz)*

*

Schválení výjimky od MZ ČR pro QUICKSEAL INTERNATIONAL, s.r.o. (stáhnout)

COVID - 19 Antigen test ze slin - leták

COVID - 19 Antigen test ze slin - stručný návod

COVID - 19 Antigen test ze slin - návod

COVID - 19 Antigen test ze slin - Certifikát

COVID - 19 Antigen test ze slin - Prohlášení o shodě

Rychlý a šetrný test ke kvalitativní detekci antigenu nukleokapsidového proteinu SARS-CoV-2. Je určený k použití při podezření na onemocnění COVID-19, během prvních 7 dnů od nástupu příznaků. V-Chek Rapid Test 2019-nCoV Ag Saliva Card je neinvazivní a komfortní. Provádí se ze vzorku slin odebraných pouze vložením tamponu do úst. Tento šetrný způsob zpřístupňuje testování dětem, osobám, které mají potíže s odběrem vzorku z nosohltanu či pacientům s kognitivními poruchami. Použití testu je velmi jednoduché. Výtěrový tampon se vkládá přímo do testovací karty, a tak k provedení testu není třeba zkumavka. Výsledek získáte za 15 minut. Testovací karta je určena jak pro profesionální použití, tak k domácímu testování, či testování ve firmách.

Nejjednodušší aplikace na trhu

Tento POC antigenní test ze slin je ideální pro maximálně neinvazivní použití. Použití je totiž velice jednoduché a není při použití nepříjemné, jak je tomu například u antigenních testů z nosohltanu nebo z krku. Pokud si chcete zvolit nejpříjemnější antigenní test ze slin na trhu, vyberte si V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card antigenní test ze slin (lízatkový).

Rakouská jednička

Tyto testy se staly v Rakousku mezi lidmi neuvěřitelně populární. Největšími odběrateli jsou lékárny a velké firmy, které testují zákazníky i vlastní personál sami. Rakouská vláda vydala rozhodnuti, že se veškeré tyto testy smí použít i doma, aniž by je testoval odborný personál.

Rychlá dostupnost výsledku

Rychlá dostupnost výsledku – do 15 minut vysoká úspěšnost výsledků. Rychlotest ke kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 ze slin.

Charakteristika: Rychlý chromatografický imunotest na kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 ze slin. Poskytuje pouze počáteční výsledek testu a za účelem potvrzení infekce COVID-19 by se měly použít konkrétnější diagnostické metody (např. PCR test).

Test se provádí na základě podezření z onemocnění COVID-19. POC antigenní test využívá vysoce citlivé monoklonální protilátky ke zjištění nucleocapsidového proteinu prostřednictvím výtěru ze slin.

Návod k použití

Specifikace:

 • Certifikováno
 • Citlivost: 95,65 %
 • Přesnost: 98,44 %
 • Efektivní i při mutacích viru
 • Bezbolestný a jednoduchý odběr vzorku
 • Odběr slin pouze vložením tamponu do úst
 • Komfortní řešení pro děti i seniory
 • Jednoduché a praktické použití
 • Výsledek za 15 minut

Návod k použití

 1. Před provedením testu 2 hodiny nejezte ani nepijte! K testování je vhodný jakýkoli vzorek slin, ale doporučuje se vzorek slin odebraný ráno před vypláchnutím úst, jídlem nebo pitím.
 2. Vložte houbičku na konci výtěrového tampónu do úst a nechte ji přirozeně nasáknout slinami. Nestlačujte houbičku jazykem a nekousejte do ní.
 3. Jakmile je houbička plně nasycená, indikátor zmodrá. Vyjměte výtěrový tampón z úst.
 4. Vložte výtěrový tampón s odebraným vzorkem do držáku testovací karty a zatlačte směrem dolů. (Výstupek na konci tampónu vložte do otvoru v držáku testovací karty.)

289f0c7567120f8aada1979fde2b3aa9

v-chek-2019-ncov-ag-saliva-rapid-test-card-antigenni-test-ze-slin--lizatko--schvaleno-mz-cr-navod

Upozornění

 • Před použitím testu si pečlivě přečtěte příbalový leták.
 • Při odběru, manipulaci, skladování a likvidaci vzorků od pacientů a použitých komponent testu dodržujte příslušná opatření. Noste vhodný ochranný oděv, rukavice a ochranu očí/obličeje. Testování provádějte v řádně větraném prostoru. Po provedení testu si důkladně umyjte ruce. Postup odběru a manipulace s vzorky vyžadují zvláštní školení a poučení.
 • Testovací karty a výtěrové tampony nepoužívejte opakovaně.
 • Nepoužívejte testovací karty a/nebo materiály, které jsou poškozené, nebo které spadly na zem. Nesprávný odběr, skladování a přeprava vzorků může vést k nesprávným výsledkům testu.
 • Nikdy neotevírejte fólii a nevystavujte testovací kartu okolnímu prostředí, dokud není připravena k okamžitému použití. K získání přesných výsledků nepoužívejte testovací kartu, která nebyla v obalu.
 • K získání přesných výsledků nepoužívejte příliš viskózní vzorky nebo vzorky, ve kterých je krev.
 • Zjištěný původce nemusí být jednoznačnou příčinou nemoci. Negativní výsledky by měly být považovány za předpokládané a nevylučují infekci 2019-nCoV. Měly by být brány v úvahu v souvislosti s nedávným vystavením pacienta riziku nákazy, jeho anamnézou a přítomností klinických příznaků a symptomů shodných s COVID-19 a v případě potřeby by měly být potvrzeny molekulárním testem.

 

Co když je výsledkem antigenního testu slabá čárka?

Pokud se na antigenním testu vyskytne pouze slabá čárka, výsledek byste měli vyhodnotit jako pozitivní. Doporučujeme však udělat druhý kontrolní test, který by měl prokázat potvrzení nebo vyvrácení prvního výsledku antigenního testu.

ROZHODNUTÍ MZ_o výjimce_sebetestování_V-CHEK_Decheng-page-001

V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva antigenní test návod k použití

Profesionální společnost Decheng, pod kterou značka V-Chek spadá, se zaměřuje na design zdravotnických produktů. Kromě jiného vyvinuli i rychlý rapid antigenní test ze slin 2019-nCoV Ag, který unikátní technologií pomáhá detekovat přítomnost COVID-19 v těle. V-Chek je biotechnologická společnost zaměřená na výzkum a vývoj. Věnuje se poskytování jednoduchých, spolehlivých, kvalitních a cenově dostupných řešení. V-Chek se zaměřuje na lékařský výzkum a vývoj po mnoho let, vyvinuli řadu špičkových produktů a věří, že pouze speciální zaměření může udělat to nejlepší.