Lodní vak – nepromokavý pytel na vodu 2 l (zpevněný materiál)

249 Kč 206 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Vyrážíte na vodu a potřebujete si schovat svůj mobil a peněženku do lodního vaku? Tak přesně pro vás se hodí tato velikost nepromokavého pytle s objemem 2 litry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lodní vak – nepromokavý pytel na vodu 2 l (zpevněný materiál)

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-1

Designéři tohoto lodního vaku pevně věří, že ochrana vašich cenností je zásadní pro udržení dobré nálady během vašich outdoorových dobrodružství. Navrhli tedy tento lodní vak, aby vaše věci byly suché, čisté, v bezpečí a chráněny před pískem, prachem, blátem a sněhem, abyste si mohli bez obav užívat venkovních aktivit.

Ať už se chystáte na jakékoli dobrodružství, jako je jízda na kajaku, kanoistika, snowboarding, lyžování, turistika, kempování, výlet pouze s batůžkem, náš lodní vak je vybavou, na kterou se můžete skutečně spolehnout. Je skvělé udržet své věci v suchu v jakémkoli mokrém prostředí, i když je lodní vak ponořen. Jeho vodotěsné, lehké, kompaktní a odolné vlastnosti určují, že musí být nezbytnou součástí vaší outdoorové výbavy!

Spolehlivá ochrana

Věříme, že naše lodní vaky jsou nejlepší volbou vůbec. Tyto lodní vaky vydrží roky a poskytují vodotěsnou ochranu i těm nejnáročnějším uživatelům.

Ideální velikost pro cennosti

Tento voděodolný lodní vak je vybaven velmi jednoduchým přístupem se západkou a zamykáním, který má oboustranně spolehlivý systém. Je vhodný pro uložení mobilního telefonu, peněženky, klíčů a jiných drobností.

Všestranné využití

Náš lodní vak je velmi lehký a kompaktní, takže je nezbytným pro všechny vaše cestovní plány. Snadno se  zabalí do zavazadla jakékoli velikosti!

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-5

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-4

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-3

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaky na vodu
Záruka: 2 roky