Colgate ústní voda Plax Multi Protection Cool Mint, 60 ml

Akce VÝPRODEJ
Značka: Colgate
69 Kč –58 %
Ústní voda Plax Multi Protection Cool Mint (60 ml) 2
69 Kč –58 % 29 Kč
Na dotaz

Jedete na dovolenou a nestíháte si vyčistit zuby při přestupu z jednoho letadla do druhého? Máme pro vás řešení. Ústní voda Colgate Plax váš dech nejen osvěží, ale i zabrání zubnímu plaku a udrží zuby i dásně zdravé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Colgate ústní voda Plax Multi Protection Cool Mint, 60 ml

Jedete na dovolenou a nestíháte si vyčistit zuby při přestupu z jednoho letadla do druhého? Máme pro vás řešení. Ústní voda Colgate Plax váš dech nejen osvěží, ale i zabrání zubnímu plaku a udrží zuby i dásně zdravé. Díky objemu ústní vody ji lehce přenesete přes letištní kontrolu a již se nebudete muset bát, že si nebudete mít kde vyčistit svůj chrup.

POUŽITÍ

Odměřte si cca 20 ml, kloktejte po dobu 30 vteřin a poté vyplivně.

SLOŽENÍ

Aqua, Glycerin, Propylene glycol, Sorbitol, Poloxamer 407, Aroma, Cetylpyridinium chloride, Potassium sorbate, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Menthol, CI 42051, Obsahuje: sodium fluoride 0,05% (225 ppmFˉ)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ústní vody
Záruka: 2 roky

Mezinárodně známá značka Colgate patří pod společnost Colgate-Palmolive, která je na trhu více než 200 let a prodává své značky ve více než 200 zemích po celém světě. Značka Colgate je známou značkou zejména v oblasti péče o zubní hygienu.

Booking.com