Glow Stírací mapa světa, svítící (fosforová)

699 Kč –21 % 549 Kč 499 Kč bez DPH
Objednáno - Čeká na naskladnění
Můžeme doručit do:
12.12.2022
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Darujte svým blízkým originální dárek nebo si zavěste svítící stírací mapu světa na svou zeď. Svítící mapa s vrstvou fosforu je unikátní tím, že vytváří unikátní obrazce ve dne i v noci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glow Stírací mapa světa, svítící (fosforová)

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (3)Tato originální svítící stírací mapa světa je pravděpodobně nejunikátnější a nejkreativnější mapa, kterou kdy budete vlastnit. Tato mapa je vyrobena z velice kvalitního materiálu potaženého speciálním povrchem pro jednoduché a intuitivní seškrábání vrchní vrstvy. Nyní si můžete označit všechny výlety, dovolené a vzrušující dobrodružství, která jste v minulosti podnikli. A to jednoduchým seškrábáním zemí, které jste navštívili. Každý kontinent vás pod povlakem oslní jinou barvou. Kromě toho se všechny hlavní města, která byla vybrána, stanou viditelnými pouhým mávnutím kouzelného proutku. Skutečná moderní klasika, která vám poslouží i jako dárek pro vaše blízké, rodinu nebo přátele (ať už k narozeninám, svátku, Vánocům nebo jako projev přátelství).

Díky extra velkým rozměrům stírací mapy světa o rozměrech 90 x 60 cm, bez zbytečných detailů, patří mezi nejlepší stírací mapy vůbec. A to není vše. K vám nebo vašim blízkým dorazí stírací mapa světa ve velmi krásném dárkovém balení. Konkrétně v tubě, která vás naladí na cestovatelskou notu.

Pro koho se svítící stírací mapa světa hodí?

Globální cestovatelé, batůžkáři, fanatici na plavby, obchodní cestující a dobrovolníci, kteří cestují po světě, aby pomáhali, budou svítící stírací mapu světa milovat. Vlastně se hodí každému, kdo má rád cestování.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (5)

Jak to funguje

Je to jednoduché, mapa obsahuje dvě vrstvy. Horní je fólie, která se nabíjí denním nebo umělým světlem (lampou). Seškrábněte místa, která jste navštívili a odhalte fantastický svět barev. Tím se vytvoří váš osobní záznam o vašich cestách, díky čemuž budou zaznamenané navěky.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (1)

Svítivý efekt více než hodinu

Svítící stírací mapu s vrstvou fosforu stačí nabíjet 10 minut světlem nebo lampou a po zhasnutí už můžete vidět první efekty. Mapa okamžité svítí, přičemž vydrží při delším nabíjení více než hodinu. Platí jednoduché pravidlo, čím déle se stírací mapa nabíjí, tím déle vydrží svítit.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (7)

Složitý designový detail

Odborníci zabalili do našich stíracích map co nejvíce podrobností, včetně hranic, hlavních měst, ale také nejdůležitějších památek světa, oceánů a dalších zvýrazněných oblastí. Ve stírací mapě jsou zahrnuty země, státy, ostrovy, města, hlavní města nebo třeba pamětihodnosti, takže můžete oživit staré cestovní vzpomínky nebo si naplánovat nové.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (3)

Dvojnásobné množství svítící barvy

Tato stírací mapa byla vyrobena tak, aby svítila co nejdéle a nejvýrazněji. I proto výrobce zdvojnásobil množství svítící barvy na úkor rychlosti výroby a upravili šablonu mapy přesně pro tyto potřeby.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (2)

Atraktivní využití

Zavěste si stírací mapu světa na zeď a sledujte, jak bude během měsíců barevně ožívat. Nikdo, kdo  navštíví váš domov, se nebude moci vyhnout zájmu a otázkám, které obklopují vaši vlastní verzi mapy. Můžete do ni zahrnout všechna místa, která jste navštívili nebo i ty, která teprve plánujete navštívit. Vaši přátelé a rodinní příslušníci budou prosit, aby se dozvěděli, co máte naplánováno. Zároveň si můžete mimo pracovní dobu porovnávat příběhy a anekdoty o předchozích výletech se svými kolegy.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (2)

Svícení mapy

 • Pro nejlepší výsledek nabíjejte mapu kolmo ke slunečnímu záření / lampě
 • Nedoporučujeme bodovky nakolik ozáří jen část mapy
 • Pro nabití postačí i LED 5W žárovka
 • Nabití denním světlem na stěně není dostačující, protože soumrak trvá několik desítek minut kdy se mapa průběžně vybíjí
 • Nejlepší je nabití těsně před zhasnutím světel, přirozeně ji lze nabít, i když je zavěsena na stěně
 • U zavěsené mapy na stěně mohou být místa, která jsou blíže ke zdroji světla nabita výrazněji. Doba svícení mapy závisí na intenzitě nabití, běžně svítí intenzivně několik desítek minut až do úplného vybití – cca hodina

Specifikace:

 • Deluxe verze s vytištěným reliéfem planety
 • Luxusní povrchová úprava mapy (lesklé lamino + svítící fotoluminescenčný nátěr)
 • Detailní vykreslení mapy – až 800 popisků v anglickém jazyce
 • 45 světových památek
 • Evropská hlavní města
 • Dálkový rekord pro různé dopravní prostředky
 • Součásti balení je i dárkové balení v podobě pevné tuby

Rozměr: 90 x 60 cm

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (8)

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (5)

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (4)

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.344 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Giftio je místo nejlepší výběr netradičních dárků. Výběr dárků vylepšují již více než 10 let, ponechávají ty nejlepší a přidávají neustále nové a ještě originálnější. Samozřejmě u nás najdete i klasické dárky a dárky k různým příležitostem jako jsou narozeniny, dárky k svátku, k svatbě, dárky pod stromeček nebo i romantické dárky na Valentýna. Specializujeme se na dárky, které překvapí a zároveň potěší. Proto u nás najdete i sekci dárků pro muže, dárky pro ženy ale i dárky pro děti.
U nás si vybere opravdu každý!

 • Stírací mapy Česka, Slovenska i světa
 • Puzzle