B2B Deluxe Stírací mapa světa, 42 x 30 cm, bílo-zlatá

399 Kč –38 % 249 Kč 226 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
2.12.2022
Možnosti doručení

Seškrabávejte si vzpomínky, kde jste byli a přemýšlejte jakou zemi budete chtít navštívit příště. Se stírací mapou Deluxe vás cestování bude bavit ještě více.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deluxe Stírací mapa světa, malá, 42 x 30 cm, bílo-zlatá

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-16

Nejpodrobnější dostupná stírací mapa světa pro cestovatele, ale také začínající dobrodruhy. Seškrábejte si cíle, které jste navštívili a odhalte krásně stylizované destinace. Tato stírací mapa představuje jedinečný dárek pro nadšence cestování, který umožňuje úplnou personalizaci mapy pro cestování po světě.

Tato stírací mapa světa je vytištěna na vysoce kvalitní hedvábný umělecký papír s lesklým povrchem, a proto stírací cestovní mapa funguje velice jednoduše. Jakmile je odstraněn zlatý povlak, odhaluje mapu světa pod ním.

Stírací mapa je přinejmenším spouštěč konverzace. Zůstaňte doma nebo v práci, abyste zapálili svůj vnitřní ohýnek cestování nebo dokonce vyvolali malou přátelskou soutěž se svými přáteli a rodinou. Vyberte si svůj oblíbený rámeček a vyplňte tímto interaktivním uměleckým dílem smutně prázdnou stěnu.

Pro ty, kteří chtějí detail a dokonalý design

To, co odlišuje tuto mapu od ostatních stíracích map, je její detailní kvalita a krásný design. Její dokonalé zpracování umožňuje tento extra detail a předvádí vysoce kvalitní kartografii. Tento stylový tisk mapy si budete chtít uchovat po dlouhou dobu, protože představuje umělecké dílo pro vaši zeď, které je nadčasové.

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-13

Dokonalý dárek na narozeniny i Vánoce

Naše mapa je ideální pro milovníky cestování ve vašem životě, protože jim umožňuje přizpůsobit si cestu a zobrazit jejich uskutečněné i plánované cesty. Jste pozorovatelem? Darujte stírací mapu někomu speciálnímu, abyste mohli sledovat jeho cesty v reálném čase a cítit se součástí expedice. Cestování může vytvořit speciální spojení a naše mapy jsou tu, aby tuto skutečnost podporovaly.

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-5

Dokonalost v detailu

Naše stírací mapy jsou pečlivě vytvořeny profesionálním týmem kartografů, který zajišťuje, aby byla vytvořena nejestetičtější a nejpodrobnější mapa, která obsahuje země v různých barvách a jejich hranice, města, stínování kopců, nejvyšší hory, řeky, hloubku a státní obrysy.

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-8

 

 

Návod k použití

Chcete-li seškrábat mapu světa, jednoduše popadněte minci nebo nožík a odstraňte vrstvu nad cíli, které jste měli to štěstí navštívit. Nejen, že jsou uvedeny na stírací mapě země, ale jsou zde také města. Tato nástěnná stírací mapa světa měří 42 x 30 cm. Rámeček není součástí balení.

Specifikace:

Rozměr: 42 x 30 cm

Součástí balení: stírací mapa, tuba

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-7

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-14

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-11

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-6

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-5

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-17

 

deluxe-stiraci-mapa-sveta--mala--42-x-30-cm--bilo-zlata-9

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.