Skládací kartáč na vlasy se zrcadlem

150 Kč –54 % 69 Kč 57 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta
Možnosti doručení

Vlasy si zaslouží péči v každém okamžiku. Vybavte se skládacím kartáčem na vlasy se zrcátkem, který hravě strčíte do kabelky nebo příručního zavazadla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací kartáč na vlasy se zrcadlem

skladaci-kartac-na-vlasy-se-zrcadlem-cerno-fialovaNa svých cestách je důležité neustále pečovat o své vlasy. A když potřebujete ušetřit každý milimetr místa ve svém zavazadle, tento skládací kartáč je pro vás jako stvořený. Navíc v sobě ještě ukrývá zrcátko, takže ho můžete využít jako 2v1. Pořiďte si skládací kartáč na vlasy se zrcátkem, který bez problémů strčíte do kabelky nebo do svého příručního zavazadla.

Snadné použití

Skládací kartáč stačí otevřít, jemně vytlačit štětinky a poté už můžete vlasům dodat zaslouženou péči. Vhodné pro praváky i leváky.

Praktická velikost

Ve složeném stavu skládací kartáč na vlasy měří pouze 6 cm x 9,2 cm, tudíž je ideální na cesty, do školy, na sport nebo třeba do kabelky.

Využití 2v1

Tento stylový skládací kartáč nevyužijete pouze na vlasy. Díky zabudovanému zrcátku můžete použít make-up, nandat si kontaktní čočky nebo třeba se v zrcátku jen tak prohlédnout.

skladaci-kartac-na-vlasy-se-zrcadlem-4

Vynikající dárek

Hledáte vhodný dárek pro vaše blízké, cestovatelku, sportovkyni nebo kamarádku, která ráda pečuje o své vlasy? Vybavte ji stylovým mini kartáčem na vlasy se zrcátkem a udělejte jí radost.

skladaci-kartac-na-vlasy-se-zrcadlem-2

skladaci-kartac-na-vlasy-se-zrcadlem-3

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o vlasy
Záruka: 2 roky