Retro mapa světa na zeď, umělecký papír, 71 x 36 cm

VÝPRODEJ Garance nejnižší ceny
Značka: B2B
399 Kč –50 %
retro mapa sveta na zed umelecky papir 71 x 36 cm (6
399 Kč –50 % 199 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Retro mapa světa na zeď může být hezkým doplňkem vašeho pokoje nebo celého obývacího pokoje. Pokud se chcete zorientovat v geografii, vybavte se nástěnnou retro mapou světa na zeď.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Retro mapa světa na zeď, umělecký papír, 71 x 36 cm

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (6S touto retro mapou světa ve velikosti 71 x 36 cm budete mít každou zemi jak na dlani. Obsahuje nejen barevně sladěny země, ale i oceány, které oddělují jednotlivé kontinenty antickými barvami.

Tato vysoce podrobná retro mapa světa přichází v dokonalé velikosti plakátu. Jasně zbarvená mapa ilustruje jednotlivé země v kontrastních barvách, což usnadňuje jejich identifikaci. Nádherné stínované detaily reliéfů zobrazené na mapě jsou odvozeny z oficiálních výškových dat. Mapa také obsahuje bohatě texturovaný detail oceánského dna odvozený z batymetrických dat GEBCO.

Vysoký detail

Na této retro mapě je vyznačena široká škála geografických prvků: od hlavních měst, velkých měst, řek, jezer, moří, geologických pánví, pohoří a vrcholů, pouští, státních hranic a také zeměpisné šířky a délky. Podstatně podrobnější než mnoho map této velikosti. Každé označení názvu místa bylo umístěno pečlivě a umělecky.

Vynikající vizuální úprava

Návrh mapy využívá nejnovější techniky vykreslování pro odlehčení tisku, aby terén vypadal jako stoupající z povrchu mapy.

Aktualizovaná kartografie

Retro mapa světa  vychází z historických dat, aby zobrazila všechny politické hranice i mezinárodní názvy, což z ní dělá jedinečný kousek. Mapa dorazí srolovaná, nikoliv rozložená.

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (1)

Materiál: retro mapa je vyrobena z materiálu, jehož struktura je odlišná od obyčejného papíru nebo plakátu.

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (5)

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (3)

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (4)

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (2)

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástěnné mapy, samolepky na zeď
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.101 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

B2B patři mezi naše značky, kterými jsme sjednotili to nejatraktivnější zboží od našich vybraných dodavatelů z celého světa. Do portfolia této značky spadají praktické vychytávka na cestování jako například batohy, doplňky ke kempování anebo také stírací mapy.