Přírodní kokosová miska, 100 % BIO

BLACK FRIDAY
299 Kč –33 %
prirodni kokosova miska bio 3
299 Kč –33 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2020

Přírodní kokosová miska vyrobena ze 100 % skutečných kokosových ořechů. Při každém nákupu šetříte životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní kokosová miska, 100 % BIO

Kokosová miska vyrobena ze 100 % kokosové skořápky je přírodním materiálem, díky čemuž je tvar nepravidelný a velikost se může nepatrně odchylovat.

Materiál: kokosová skořápka, 100 % přírodní

Velikost: průměr 12-15 cm, výška 4,5-6,5 cm

Použití: lze použít na rýži, dezert, ovoce, občerstvení a jiné dobroty. Ekologický a znovupoužitelný.

Ruční výroba: miska je vyrobena ze 100 % přírodních kokosových ořechů, které řemeslníci řezají, čistí, pískují a leští. Přeměňují je tak na misky, ze kterých můžete jíst.

100 % přírodní: pro výrobu misky jsou využity 100 % přírodní produkty. Původní tvar pravého kokosu je zachován a vytváří tak zajímavou a jedinečnou misku. Tyto misky jsou kouskem tropického ráje, který si tak můžete vytvořit i doma.

Dlouhá trvanlivost: kokosové skořápky jsou trvanlivým materiálem a po pádu se nezlomí a ani neprasknou. Nejlepší je umývat je rukou.

Unikátnost: každá miska z kokosu je vyrobena z vlastní kokosové skořápky, díky čemuž je jedinečná svým tvarem, velikostí i nedokonalostmi. Každá je jednou z miliard, stejně jako vy. To znamená, že když si koupíte kokosovou mísu, nikdo jiný na světě nebude mít misku jako je ta vaše.

Víceúčelová: misku lze použít třeba na cestách jako mísu ke snídani. Skvělé poslouží i jako servírovací mísa, jenž je ideální pro podávání jakéhokoli občerstvení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kempování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.084 kg
Booking.com