Lodní vak – nepromokavý pytel na vodu 10 l (zpevněný materiál)

Novinka
750 Kč –47 %
lodni vak nepromokavy pytel na vodu 10 l 2
750 Kč –47 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Jedete na vodu a potřebujete své cennosti uchovat v suchu? K tomu vám nejlépe poslouží nepromokavý lodní vak, zvaný také pytel na vodu. S objemem 10 l se do něho vejdou jak vaše věci, tak věci vašeho parťáka na lodi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lodní vak – nepromokavý pytel na vodu 10 l (zpevněný materiál)

lodni-vak-nepromokavy-pytel-na-vodu-10-l-5Nejlepším kamarádem při převážení osobních věci na lodi je nepromokavý pytel na vodu. Lodní vak využijete nejen pro doklady nebo mobil, ale můžete si do něj dát třeba i nějaké to náhradní oblečení, kdybyste se náhodou cvakli. Díky objemu 10 l je dost velký, jak pro vaše věci, tak vašeho parťáka na lodi. Další výhodou lodního vaku je i to, že si ho při nějakém tom zastavení a přistavení lodi stačí dát na záda a vyrazit.

Tento lodní vak je ideální pro všechny outdoorové aktivity, ve vodě i mimo ni. Pytel na vodu je specifický v tom, že disponuje dvěma ramenními popruhy, které vám poslouží k pohodlnějšímu přenášení. Lodní vak je vyrobený z velice pevného voděodolného PVC materiálu.

Díky velice silné odolnosti vůči vodě a větru vytváří nezbytně suché prostředí pro jakýkoliv obsah vaku. Můžete ho využít tak do kajaku, na plavání, jen tak na turistiku nebo jinou venkovní sportovní událost. Když už vyrážíte do vlhkého prostředí lodě, uschovejte si do lodního vaku osobní věci, ručník nebo i oblečení. Lodní vak má totiž velikost 10 litrů a navíc plovoucí schopnosti, díky čemuž jen utvrzuje svou voděodolnost. Můžete využít i jako klasický, ale za to nepromokavý, batoh.

 

100 % vodotěsná ochrana

Tento nepromokavý lodník vak chrání všechny předměty uložené v něm před deštěm, sněhem, potopením i nečistotami. Potraviny, peníze, oblečení, chytrá elektronika tak bude chráněna za každých okolností.

 

Plovoucí lodní vak

Tento 10 litrový nepromokvaý pytel na vodu můžete utěsnit a uzavřít velice snadno. Pytel se zároveň vznáší na vodě. I na vodě vás bude doprovázet hned vedle kajaku, nebo raftu. Zabezpečte si vše i za špatného počasí.

 

Praktické využití za každých okolností

lodni-vak-nepromokavy-pytel-na-vodu-10-l-2

Lodní vak je vybaven dvěma ramenními popruhy, které lze přizpůsobit za pomoci nastavitelné délky. Vezměte v úvahu i to, že přizpůsobitelnost batohu budete chtít využít při plavbe v kajaku, při surfování, kempování, rybaření, plavání, kanoistice nebo při dalších vodních sportech.

 

Kvalitní materiál

Lodní vak je vyroben z PVC materiálů o tloušťce 2 mm, odolný proti opotřebení, a přizpůsobitelný všem druhům počasí. 10 litrový vak je svými rozměry 53 cm x 31 cm ideální pro veškeré aktivity.

Rozměr: 53 cm x 31 cm

lodni-vak-nepromokavy-pytel-na-vodu-10-l-4

Doplňkové parametry

Kategorie: Kempování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.35 kg
Booking.com