Špunty do uší do letadla, silikonové

VÝPRODEJ
350 Kč –43 %
spunty do usi do letadla 6
350 Kč –43 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Vybavte se na cestu letadlem speciálními silikonovými špunty do uší, které vám pomohou nejen s vyrovnáváním tlaku, ale také s redukcí hluku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

spunty-do-usi-do-letadla-3Špunty do uší do letadla, silikonové

Bolesti ucha v letadle jsou způsobené rychlými změnami tlaku vzduchu v kabině letadel při vzletu a přistání. Tyto špunty do uší vám pomohou překonat tyto nepříjemnosti, jako je ucpávání nebo praskání tím, že přirozeně filtrují a regulují tlak vzduchu. Špunty do uší jsou vyrobené z měkkého hypoalergenního silikonu.

Odolnost vůči změnám tlaku: zbavte se nepříjemného tlaku v uších, který vás doprovází na cestách letadlem. Špunty do uší regulují tlak vzduchu v důsledku změn nadmořské výšky. Jsou bezpečné, přičemž regulují také praskání v uších, tlak a jiné nepříjemnosti.

Extrémní komfort: ultra měkké silikonové špunty se ohýbají, aby poskytovali dokonalé pohodlí, zatímco jsou pevné, snadno uchopitelné a umožňují snadné vkládání a vyjímání.

Redukce hluku: užijte si spánek, relax nebo se zkrátka izolujte od okolí, hluku motoru nebo dalšího šumu.

Testováno v letadle: špunty do uší jsou testovány, díky čemuž je prokázáno, že špunty odlehčují vaše uši a jejich tlakovou komoru, která je v letadle zatěžovaná tlakem vzduchu.

 

spunty-do-usi-do-letadla-1Použití

Před použitím si vždy přečtěte informace o produktu.

Před zasunutím sevřete nos a vyfoukněte si uši. Pro dosažení nejlepších výsledků vždy vložte do uší jednu hodinu před vzlétnutím. Odstraňte po přistání až po otevření dveří kabiny.

Chroničtí cestující mohou vložit špunty do uší i 2 hodiny před vzletem. K odstranění může dojít, když letadlo dosáhne maximální nadmořské výšky a znovu vložení cca hodin před přistáním.

Pokyny pro zavedení

Chcete-li dosáhnout maximálních výsledků, vložte špunt do ucha spirálovitým otáčením, jako u vývrtky, dokud nebude pohodlně přiléhat.

Čištění a dezinfekce

Vezměte mýdlo, lehce navlhčený hadřík a otřete žebrovaný konec, dokud není čistý. Dbejte na to, aby voda nemohla proniknout do válcové dutiny uvnitř zátky, uvnitř obsažený filtr se může při kontaktu s vodou zalepit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do letadla
Záruka: 2 roky
Booking.com