AKTUÁLNĚ: Všechny objednávky uskutečněné v pracovní den do 12:00 expedujeme v ten samý den. Při objednání do 12:00 se tak můžete těšit z balíčku už druhý pracovní den (platí pro okamžitou platbu nebo platbu na dobírku, nevztahuje se na Českou poštu).

Hangzhou Realy Tech Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) antigenní Rapid Test Cassette (swab) z nosohltanu - Výjimka od MZ ČR

Proplácí pojišťovna
3 999 Kč –38 %
realy tech antigenni test z nosu
3 999 Kč –38 % 2 475 Kč 2 475 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta

Antigenní test SARS-CoV-2 aneb COVID-19 vám pomůžete detekovat vir neinvazivně z nosohltanu už do 15 minut. Antigenní test z nosu v balení 20 ks je schválen dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví z 24. 2. jako vhodný k sebetestování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hangzhou Realy Tech Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) antigenní Rapid Test Cassette (swab) z nosohltanu - certifikováno MZ ČR – SKLADEM IHNED K ODESLÁNÍ

UPOZORNĚNÍ: MOŽNOST NAKOUPIT POUZE CELÉ BALENÍ = 25 ks

Celý název: HANGZHOU REALY TECH CO., LTD Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen Rapid
Test Cassette (swab)

Tento test je neinvazivní a je proplácen pojišťovnami, dovozce je registrován.

Antigenní test z nosu v balení 20 ks je schválen dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví z 24. 2. jako vhodný k sebetestování. Na tyto testy se vztahuje příspěvek zdravotní pojišťovny až 240 Kč za celkem 4 testy na zaměstnance a měsíc.

Tento antigenní test je neinvazivní a je vhodný i pro děti.

Srovnávací studie v laboratoři klinické biochemie a hematologie nemocnice AGEL Říčany prokázala 100 % shodu těchto testů s výsledky testování metodou PCR (srovnávací vzorek 25 testů).

Na tento produkt se nevztahuje doprava zdarma.

Seznam antigenních testů, pro které vydalo ministerstvo výjimku, a podmínky pro udělení výjimky – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz)

Certifikát o shodě

Příbalový leták (stáhnout)

Rychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Zároveň povede ke snížení ekonomických ztrát, které souvisí se zbytečnou nákazou celého pracoviště. Už žádné fronty, diskomfort, ztráty času a tisíce korun za jeden test.

Rychlý test na detekci Antigenu Covid-19 je imunologický test pro kvalitativní detekci specifických antigenů SARS-COV-2 přítomných v nosohltanu člověka. I když výrobce připouští možnost výtěru z nosu, pro větší průkaznost přítomnosti viru odeberte vzorek nosem z nosohltanu. Výsledek do 15 minut.

Používejte u jedinců podezřelých z nákazy coronavirem Covid-19. Antigen je obecně detekovatelný v nosních a zejména nosohltanových výtěrech během akutní fáze infekce.

Tyto testy splňují veškeré zákonné požadavky pro uvedení na trh EU a mimo jiné jsou uvedeny na seznamu schválených Antigenních testů prestižního německého Spolkového institutu pro léky a zdravotnické prostředky.

Balení obsahuje:

• Zabalená testovací kazeta
• Extrakční zkumavka
• Víčko zkumavky/kapátko
• Nosní výtěrový tampon
• Extrakční pufr
• Příbalový leták

Vlastnosti:

• Relativní citlivost/senzitivita: 96,97 %
• Relativní specifita: 100 %
• Celková hodnota: 99,14 %

Rychlá dostupnost výsledku

Rychlá dostupnost výsledku – do 15 minut vysoká úspěšnost výsledků rychlotestu – 99 % detekuje přítomnost viru do jednoho týdne od nakažení s téměř 100% přesností. Rychlotest ke kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 v lidském nosohltanu.

Charakteristika: Rychlý chromatografický imunotest na kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 v lidském nosohltanu. Poskytuje pouze počáteční výsledek testu a za účelem potvrzení infekce COVID-19 by se měly používat konkrétnější diagnostické metody (např. PCR test).

Test se provádí na základě podezření z onemocnění COVID-19. Antigenní test využívá vysoce citlivé monoklonální protilátky ke zjištění nucleocapsidového proteinu prostřednictvím výtěru z nosu.

Reagenční podložka obsahuje koloidní zlato sdružené s monoklonálními protilátkami

TESTOVÁNÍ antigenního rychlotestu na přítomnost COVID-19. Před testováním nechte celou soupravu při pokojové teplotě. Na výtěr používejte pouze aplikátory, které jsou přiloženy v této soupravě. získávání vzorků Opatrně vložte aplikátor do nosu pacienta, až po povrch zadního nosohltanu. Udělejte výtěr z povrchu nosohltanu, přičemž aplikátorem otočte několikrát.

Návod k použití

Postup přípravy vzorku pro antigenní certifikovaný rychlotest COVID-19.

  • Vložte testovací extrakční zkumavku do příslušného držáku na zkumavky. Ujistěte se, že zkumavka stojí pevně a dosahuje spodku držáku
  • Vytáhněte aplikátor z pusy a vložte výtěrový aplikátor do extrakční zkumavky, která obsahuje 0,3 ml činidla
  • Přidejte 0,3 ml (4 kapky) činidla do extrakční zkumavky
  • Aplikátor otočte nejméně 6krát ve směru hodinových ručiček. Hlavu aplikátoru tlačte na spodní část extrakční zkumavky a také po jejím bocích
  • Aplikátor nechte ve zkumavce 1 minutu
  • Vymáčkněte roztok z aplikátoru do extrakční zkumavky
  • Roztok bude použit jako vzorek pro testování
  • Vyčkejte až se objeví barevné proužky – výsledek by se měl objevit do 15 minut.

Úschova a skladování vzorků: Vzorky by se měly testovat ihned po odebrání.

Pokud je potřebný převoz vzorků, doporučuje se jejich minimální zředění - může dojít ke snížení citlivosti testu. Na základě dat jsou vzorky stabilizované 72 hodin při teplotě 2 a 8 ° C.

 

Realy Tech Antigenní test SARS-CoV-2 (COVID-19) z nosohltanu (25 ks)