Assure Tech ECOTEST COVID-19 Saliva antigenní test ze slin (lízátkový) – Výjimka od MZ ČR

Schválena výjimka MZ ČR
Neohodnoceno
Značka: Assure Tech
299 Kč 5 980 Kč od 299 Kč –50 % –43 % až –50 %
lizatkovy test ecotest schvaleno mz cr
299 Kč 5 980 Kč od 299 Kč –50 % –43 % až –50 % 149 Kč 3 380 Kč od 149 Kč 149 Kč bez DPH 3 380 Kč bez DPH od 149 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Oblíbený "lízatkový" antigenní test ze slin je neinvazivní test, který vám přinese výsledek do 15 minut. Nejjednodušší aplikace na trhu ze všech POC antigenních testů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Assure Tech ECOTEST COVID-19 Saliva antigenní test ze slin (lízatkový) – Schváleno MZ ČR

Tento POC antigenní test ECOTEST SALIVA je na seznamu, pro které vydalo ministerstvo výjimku podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

Celý název: Assure Tech (Hangzhou) Co., Ltd. ECOTEST COVID-19 Antigen Saliva Test

Tento neinvazivní test je proplácen pojišťovnami, dovozce je registrován (SWONIA, a.s.). Na tyto testy se vztahuje příspěvek zdravotní pojišťovny až 240 Kč za celkem 4 testy na zaměstnance a měsíc.

V rámci testování POC antigenních testů vědci porovnali limit detekce pro celkem 13 různých testů aktuálně dostupných na českém trhu. ECOTEST se v této nezávislé studii umístil z hlediska citlivosti na 2. místě. Výsledky studie zde.

Antigenní test ze slin je schválen dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví z 24. 2. jako vhodný k sebetestování. Na tyto testy se vztahuje příspěvek zdravotní pojišťovny až 240 Kč za celkem 4 testy na zaměstnance a měsíc.

Tento POC antigenní test je neinvazivní a je vhodný i pro děti.

Seznam antigenních testů, pro které vydalo ministerstvo výjimku, a podmínky pro udělení výjimky – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz)

Prohlášení o shodě (stáhnout)

Příbalový leták (stáhnout)

Rozhodnutí o výjimce MZ ČR pro SWONIA, a.s. (stáhnout)

 

Assure Tech ECOTEST COVID-19 Saliva antigenní test ze slin-1

Antigenní test ECOTEST SALIVA je zcela unikátní neinvazivní antigenní test, který nevyžaduje součinnost zdravotnického personálu nebo další osoby. Tento test je samostatným kitem, který nevyžaduje další manipulaci a není třeba dávkovat žádný roztok. Práce s nim ještě více zjednodušuje samotný princip fungování, který nenutí k další manipulaci se slinami. Při testování se nepoužívá detekční kazeta, ani žádný další nástroj pro zjištění pozitivity. Vše potřebné je součástí těla testu, jak vyplývá z dokumentace.

Návod k použití

Nejjednodušší aplikace na trhu

Tento antigenní test ze slin je ideální pro maximálně neinvazivní použití. Použití je totiž velice jednoduché a není při použití nepříjemné, jak je tomu například u antigenních testů z nosohltanu nebo z krku. Pokud si chcete zvolit nejpříjemnější antigenní test ze slin na trhu, vyberte si Assure Tech ECOTEST COVID-19 Saliva antigenní test ze slin (lízatkový) v balení po 10 ks nebo 20 ks.

Obsah balení:

 • 10 – 20x testovací "cigareta" s použitím

Rychlá dostupnost výsledku

Rychlá dostupnost výsledku – do 15 minut vysoká úspěšnost výsledků. Rychlotest ke kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 ze slin.

Charakteristika: Rychlý chromatografický imunotest na kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 ze slin. Poskytuje pouze počáteční výsledek testu a za účelem potvrzení infekce COVID-19 by se měly použít konkrétnější diagnostické metody (např. PCR test).

Test se provádí na základě podezření z onemocnění COVID-19. POC antigenní test využívá vysoce citlivé monoklonální protilátky ke zjištění nucleocapsidového proteinu prostřednictvím výtěru ze slin.

Specifikace:

 • POC antigenní test ze slin
 • Nejjednodušší aplikace na trhu
 • Pro sebetestování i profesionální použití
 • Rychlotest s výsledkem do 15 min.
 • Senzitivita 90 %
 • Zcela neinvazivní
 • Jednoduché použití
 • Stabilní, s vysokou přesností

Návod k použití

 1. Před použitím nechejte zařízení, činidla a vzorky v pokojové teplotě (15 až 30 °C).
 2. Vyjměte testovací zařízení z obalu. Označte zařízení identifikací pacienta. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být test proveden do dvou hodin.
 3. Vyjměte testovací zařízení ze zkumavky s extrakční pufrem.
 4. Odstraňte chránič
 5. Zasuňte testovací zařízení do úst, vyčkejte 2 minuty.
 6. Vložte testovací zařízení svisle do zkumavky s extrakční pufrem.
 7. Odečtěte výsledky za 15 minut.

swonia-rozhodnuti-antigenni-test

ECOTEST návod k použití